Severina prošetala Zagrebom u kaputu od 26 tisuća kuna
Riječ je o Max Marinom kaputu i njegov dizajn je privlačan zbog volana na rukavima, a materijal od kojeg je napravljen je kašmir.
Komentari 83
I onda će plakati da nema novaca, jer nema nastupa
klasična "poduzetnica"
A mi joj placamomirovinsko i socijalno
Ova ocvala babetina još je nekom važna?
Dobro je žena iz CSSa procijenila. Mali se spasio kod tate. Ova je debelo umrežena sa lijevom rukom.
Eto, sad nam je duša na mjestu, znamo koliko košta Sevin kaput od kašmira.
Malograđanka.
Sigurno je primila četri ijade od države
Evo ja se danas gurao za jeftine trenirke u Lidlu. Može članak o tome?
Prava hrvatica Severina prošetala Zagrebom u kaputu od 26 tisuća kuna i pokazala da ima makar je uz Boga I domoljublje uvijek za novog srbijanskog ulagaća spremna.
od šanera možda dobije 50 ojera za njega , to je sigurno još od bakrenog pazar
Joooojj...opet ste me preplasili slikom ove babuskare! I to u najranije jutro! Uzas!!!
Nikako ne kužim mog Veselka. On bi usprkos njenoj kilometraži i šoferima to svejedno provozao.
Joj kak tužno zgleda. Najviše bi se 'želela' šetati sa sinom al njega čuva tata. Od šetnje u kaputima i oblekama i momentlnim serviserima.
Vi zbilja mislite da je ona to kupila? Ekipa to dobije za reklamu badava. Aute i krpice.
Tih 26 tisuća za kaput, uštedjela je od alimentacije koju je Popović davao za sina.
a od države je isprosila 4000 kn pomoći
Trgovci, konobari kad te oni zagule ..heee a ovaj dodao 0 na kaput i eto ti Sevo kaput.
Uzas da je uzela poticaje... Ali uzas i ovakvo novinarstvo- koliko sto kosta... Strava
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Drago mi je da se drzavni poticaji korisno koriste....