Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 2
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
izgleda opako!
Povratak na članak

Severina pokorila Beograd u dramatično prozirnoj haljini

– Najveći mi je uspjeh večeras što nisam pala niz stepenice zbog duge haljine – kazala je pjevačica primajući nagradu

Komentari 32

SN
snikers1
16:21 30.11.2012.

severina zgodna si lijepa si i uz to pametna i treba da pokazes svoju ljepotu i ne samo ti vec sve ljepotice treba da pokazu ono lijepo na sebi a ja mislim da nema lijepih i ruznih zena vec su sve lijepe. ovi sto zive jos uvijek u 90tim nek jedu vnago jer pametan hrli gdjej e bolje a budala vazda tapka u mjestu , mislim na sve iz bivse juge. stalno biti u stanju mrznje je kao da radis 10 sati dnevno tezak fizicki posao, bogami dobro to izdrzavate.

VL
DO
dormen
17:08 30.11.2012.

Neka ostane tamo gdje pripada,neka ih pokorava prozirnim haljinama,silikonima,botoksima ,liposukcijama,itd..

VL
UJ
urban jugosloven dakle hrvat
17:26 30.11.2012.

Napokon smo skinuli Anta i Markaca sa naslovnice konacno mozemo se radovati pravim vrijednostima.

VL
Avatar Jana
Jana
11:30 01.12.2012.

Da li ju je to savjetovala da se ovako obuće Vujica ?

VL
VE
velika
17:40 01.12.2012.

seve je i dalje komad bravo :) meni je jedino žao što živiš u sredini gdje ljudi ne podnose uspjeh...negdje drugdje bila bi Madonna :) pleše, pjeva glumi ....kazalište, film, koncerti ... da zaboravih ..uspješna je a to zavidnici neici ne mogu podnijeti

VL
OB
-obrisani-
08:58 30.11.2012.

Ova žena je iznimno nesretna osoba.

VL
ZG
zgbzoran
09:18 30.11.2012.

hahaha, evo u komentarima tipičan hr jal, i to vjerojatno od ekipe kaj jedino u životu radi je da hračka po drugima!! žena je uspješna i ja joj želim da tako i ostane, a to kaj će sad njih sto reć da uspješna na k.... samo dokazuje njihovu malodušnost i očaj samim sobom

VL
Avatar Drazen Klaric
Drazen Klaric
09:18 30.11.2012.

Hm Nakon rešetanja na ovim hrvatskim prostorima, objekt požude se preselio malo južnije. Za njih je još uvijek dobra. Mi imamo nove.

VL
NE
neverane
09:19 30.11.2012.

Seve,uskoro ćeš i ti putem Drpićke ili prošla baba sa kolačima.

VL
EU
eugenie
09:21 30.11.2012.

prošla roba.

VL
TO
tomokaro
09:22 30.11.2012.

Za MILKICU! Severina je mogla biti TI ,imati više škola kao ti samo da je htjela, a možeš li ti biti Seve i po stasu i po glasu ?

VL
GO
google385
23:53 30.11.2012.

neka ostane tamo

VL
MA
makka76
08:47 30.11.2012.

ovakvim kreacijama ja strašim kukuruz da mi ga ne napadaju vrane i divlje svinje a meni već odavna ne izgleda opako nego - nikako

VL
KG
KG002
08:47 30.11.2012.

Super se uklopila u "beogradsku elitu cajkuša"...

VL
OB
-obrisani-
08:42 30.11.2012.

Da mi je biti 15 minuta u njezinoj glavi da vidim o čemu ona to, kako, što, gdje, zbog ćega..

VL
HO
hope
08:49 30.11.2012.

Banovina i autor teksta ne razlikuju kako zovu,,, tvrdo i meko ch ,pisem u inozemstvu pa nemam ta slova na tipkovnici

VL
Avatar gadogadni
gadogadni
08:56 30.11.2012.

hope, tvrdo imeko ch ne razlikujem ni ja a ponekad zamjenim B i D, znaš to ti je zbog disleksije i šta sad?

VL
MI
Milkica
09:06 30.11.2012.

Kaj ta ženska ima od škola?

VL
HR
HRBorna
09:07 30.11.2012.

Pukla...

VL
DU
Deleted user
09:11 30.11.2012.

30.11.2012. u 09:07h HRBorna je napisao/la: Pukla... ---------------------------------------------------------------- štikla

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.