Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 79
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
obiteljska tragedija
Povratak na članak

Samardžić progovorio o smrti sina, a pred kamere je prvi put stala i njegova supruga Maja: 'Njoj je bilo najteže'

Željko Samardžić održao je koncert na Sustipanu i oborio rekord posjećenosti, a prvi put je za hrvatske medije progovorio i o preranoj smrti svojeg sina

Komentari 4

Avatar Moodleen
Moodleen
13:46 30.08.2023.

A kaj su to regionalni glazbenici? Rodbina od ovih iz trulog lišća?

VL
YE
Yeah
11:53 30.08.2023.

Jel neki od primljenog c-piva ili sto je uzrok??

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.