Isplivala nova Šabanova tajna za koju ni obitelj nije znala!
Šaban je dio novca stavljao na svoj bankovni račun i za taj novac nisu znali njegovi bližnji, a radio je to kako bi ih financijski osigurao
Komentari 42
Naravno da zena nije znala. Kao ni porezna
Šaban je dio novca stavljao na svoj bankovni računi a radio je to kako bi ih financijski osigurao i za za slučaj da supruzi nešto udari u glavu a sad kad je tome tako red je da se pomogne onom sinu mršavome što ni ne smije reći da mu je Šaban otac.
I ja imam tajni racun da zena ne zna.
Već sam bio u panici da danas neće biti vijesti s istoka. Hvala
Vjerojatno ni porezna nije znala...
tko je taj? opet "vesti iz regiona"?
Srce nam puca jer je umro neki tamo Srbijanac iz Sandžaka. Tuga je obuhvatila ceo Balkan i sve novinare.
Svaka njemu cast ako je ovako napravio......
naravno da je šaban imao tajan račun, .. da ne bi žena potrošila i prije nego čovjek zaradi.
Svatko tko ima barem dvije čiste u glavi, a bavi se takvim poslom da zarađuje "nadprosječno" stavlja dio love sa strane. Samo luzeri sve potroše pa kukaju kako ih je menadžer, žena, prijatelj ili nego četvrti pokrao ...
Đelo je umro, heeej VL
Morao sam da kupim neke hrvatske novine da bih saznao o kome se ovdje zapravo radi, međutim tamo ni riječi.
Iz bilo koje banke u Hrvatskoj, nikada ne bi obavijestili obitelj da postoji račun s novcem, godišnje bankarima ostaju ogromne svote novaca preminulih osoba.
i što to nama znaci ?
Čovjek je imao disciplinu svaka čast. Ali sad bi im mogla porezna leć na račun za neprijavljeni prihod. AKo imaju poreznu
Imao je on tajni račun za sebe i svoje nestašluke, a sada kada je otišao o pokojnom sve najbolje :-)
vidim da vas samo zanimaju tudji privatni život i jer ste dno dna ali pustite nas na miru jer nas to ne zanima!!!!!
U Srbiji romi pjevaju a kod nas uče djecu talijanski.
Zašto je ovo važno za našu javnost ???
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Obitelj Šaban??? Imam neki lagani osjećaj da se tu ipak radi o obitelji Šaulić...