Rudan u novom blogu: Organizirala sam svoj pogreb. Platila sam čovjeku da moju urnu odveze barkom na more
Novi tekst je naslovila Bezuvjetna ljubav i piše o odnosu roditelja i djece.
Komentari 19
Ova je nakarada ženskog roda
ekocid. nakon plastike, teško da će ribe izdržat još jedno zagađenje mora.
Penelopina sestra.
dobro da ne voli ćevape...
Požuri.. čovjek će potrošit lovu pa buš završila u školjki... "onoj" školjki...... 😂
Nije li to protuzakonito?
Tekst lišen svakog ukusa i zdravog razuma.
Hahahahahahahaha......bravo Vedrana. I mene ždere "nejačad" od 40 godina! Ma koja bezuvjetna ljubav.....bezuvjetno ne volim ni samu sebe,a kamoli nekog drugog!
joj nemoj u more molim te pa to bu gore nego da se izlila nafta
Požuri.. čovjek će potrošit lovu pa buš završila u školjki... "onoj" školjki...... 😂
Ko te placa da pises gluposti ...izazivas gadjenje ...nit ima smisla nit poruke osim sto tebe opisuje i dokaz si da se glupost vise niti nemoze izmisliti naziv za tvoju vrstu .... a nisi jedina sve slicne tebi mogu se svrstati u jedan naziv .... glupaca Sad sam ti pisala komentar i nikad vise ...trositi vrijeme i pisanje ....zivi u svojoj ludjackoj kozi..... sin ti moze biti ponosan....i udaj se sto prije da te okupira da te nevidimo.....😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡
Možda bi ju djeca i voljela da je imalo normalna.
Ako komentiram takve spodobe, bum mam blokirana.
Zanima me zašto se objavljuju ovakvi članci koji nemaju ni informativnu ni odgojnu ni obrazovnu dimenziju u jednom dnevnom listu koji sam nekad voljela čitati jer je bio informativan i ozbiljan...i pitam se gdje je pravobraniteljica za prava djece da reagira, jer psihičko nasilje koje ova osoba javno provodi nad svojim sinom je strašno...djeca su ogledalo svojih roditelja, tako da sve što ona vidi u svom sinu je ustvari ona sama. To je najveći apsurd, srce zatrovano mržnjom sije mržnju i ona mu se vraća kao bumerang. A slobodni smo birati...
Pa žena je realna,svi imamo trenutaka u životu kad smo sami sebi davež a isto tak ima dana kad nas odrasla djeca gnjave ili ignoriraju,isto kao i roditelji. Nismo savršeni,samo netko to samo misli a netko i glasno izgovori
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Koliko rudanica plaća srpske tabloide da ju pokušaju održati relevantnom ?