Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 50
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Muzika zabavna
Povratak na članak

Rajko Dujmić odbio je Severinu jer je sa 14 godina bila premlada

Turneja Zrinka Tutića i Rajka Dujmića pod nazivom “Muzika zabavna” počinje 5. listopada u Karlovcu. Još nema plakata jer smatraju da ih ne treba prerano lijepiti. Da Rajku netko, smije se Tutić, ne nacrta brkove.

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.