Prva trenerica muške nogometne ekipe u 'Nu2': 'Riješim se ženskih obilježja da bi me počeli slušati'
Tihana Nemčić Bojanić je prva žena koja je trenirala mušku nogometnu ekipu, a Stankovića je zanimalo kako to izgleda i je li bilo kakvih problema
Komentari 2
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ni hartija ni HRT ni mogu bez raznih aca trica koji ih obilježavaju.