Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 2
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Iskreni princ
Povratak na članak

Princ William: Šok je strašan, još uvijek ga osjećam

Princ je rekao da su posljedice šoka zbog preranog gubitka majke kod njega prisutne i nakon dvadeset godina

Komentari 2

RU
ruza350
19:10 19.04.2017.

Kakve su tek posljedice od gubitka oba roditelja u ratnim uvjetima i neimastini.

VL
RO
Rosali
22:45 17.05.2017.

I nama je zao Dijane, a kako nebi bilo njenim sinovima. No zivot ide dalje zaduzeni smo misliti na zive, a mrtvima pokoj vjecni.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.