Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 108
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
U 75. godini
Povratak na članak

Preminuo je Duško Valentić, glumac kojeg pamtimo kao Papundeka iz 'Velog mista'

Duško Valentić igrom slučaja, rodio se u Pančevu, jedne “hladne zimske noći” zadnjeg dana u siječnju 1950. U Zagreb se preselio kada je imao sedam godina.

Komentari 6

FA
Fake
14:54 09.06.2024.

Počivaj u miru, hrvatska legendo.

VL
RA
RadioNiagara
17:06 09.06.2024.

... baš je "nezgodno" kada se rodiš "igrom slučaja u Pančevu" !!! Da je bar u - Zemunu !!! Joj, "novinarstvo" ! ... Duško, bilo si glumčina i ljudina ... SLAVA TI I HVALA !

VL
MA
MadMax1
16:09 09.06.2024.

Počivao u miru

VL
SK
skupiduša
15:34 09.06.2024.

Počivj u miru, poštovani dragi glumče! Što ima veze što je rođen u Pančevu? Svi smo mi igrom slučaja negdje rođeni. On ima svpju vrijednost i nitko mu je ne može ukrasti bez obzira koja država i vlast bila. A spomenuti glumci također imaju svoju vrijednost u Hrvatskoj i šire, oni nisu nikome uništili slavu, ili postali slavni nizašto!!

VL
RO
robertmark
14:46 09.06.2024.

Takvi naši velikani glumišta nisu imali šanse dok su bili razni jgosi poput serbeđije i sličnih, a nažalost i danas je tako. Neka mu je laka ahrvatska zemlja.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.