Popularna srpska voditeljica potpuno gola čestitala Novu godinu: 'Ovo je moja poruka lažnim moralistima'
- Za ljubav treba imati kapacitet i ne biti egoista. Ovo je poruka svima onima koji kriju svoj život jer je raskomadan, mrtav, zakamufliran maskom koju nose i iza koje se kriju, jer da se nude kao što se ja nudim vama svaki vikend, nitko ne bi htio ih. Ni gledati, ni vidjeti, ni ljubiti, poručila je Jeremić
Komentari 35
Lijepa? Tko? Ova na slici? Kupi si naocale .
A šta na ovo golotinju kažu keva i ćale i ostali iz porodice? Da li im je milo?
Srbija i Rusija nas ne zanimaju ni pod razno.
Hartijo, jadna li si.
Svete soli i vode bacat i škropit oko zgrade večernjakovog i nece bit vise ovih tema
Sponzoruša na akciji za crni petak
Niti jedan dan bez nebitnih vesti iz komšiluka... S obzirom da zbog svoje nastranosti redovito pratim srbijanska sredstva priopćavanja, mogu primijetiti da je dotična predmet žešćeg izrugivanja i među samim Srbima...
kome je ta blajhana liejpa...da je vidite bez sminke...nocna mora za malnarov sou!
Vebernja Hartija ukoliko već niste onda s Novom godinom preselite redakciju u susjedstvo ove ljepotice.
Nema baš naročite ljepote, sasvim prosječna, ali ima ludila i taštine !
Komu je ova lijepa taj ima stanovitih problema sa vidom.Smije se valjda napisati da se dotična odijeva droljasto a njen jezik je priča za sebe.
ako je ova lijepa...
Pa kaj onda? Kaj to nas briga? A lijepa je i slatka ko dijabetes.
Nije trebala, stvarno. Bez nje je i stara godina fantastična.
odvratno, koja nosurina. ispod prosjeka.
ni sa poklonima nemoze sakrit cetmika izmedu nogu,jel to onaj pop sto se sakrio od bjezenja s kosova
Glup je takav način predstavljanja i glumljenja moralnosti, jadno i bijedno. Danas se svaka budala može gola naslikavati i 'pametovati' o moralu kojeg nema.
Najsavršenija - Europljanka! Jovana
Imaju se da čime hvaliti, golom glonđom
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Hr ide u Schengen a Vl vuče na balkan.