Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Osjeća se bolje
Povratak na članak

Oliver se oporavlja: Pokušao sam i sa sinom zaigrati tenis

Oporavak od ove bolesti zahtijeva mir i strpljenje. Zato izbjegavam hladnoću jer si ne mogu priuštiti da navučem prehladu ili virozu na sebe - kaže Oliver.

Komentari 10

SJ
Sve je uzalud
07:52 01.03.2018.

......vrati se....

VL
MG
mato.greganic
07:57 01.03.2018.

Brz i sretan oporavak.

VL
Avatar Uglješa
Uglješa
09:18 01.03.2018.

Oliver drži se!!! Sretno!!!!

VL
FE
fedmog
17:55 01.03.2018.

Neka ti Bog podari sve što poželiš .

VL
DU
Deleted user
07:50 01.03.2018.

Velikanu svako dobro i brzi povratak na scenu.

VL
Avatar Tito Svetinja
Tito Svetinja
07:16 01.03.2018.

Nadam se legendo da ćemo opet zapjevati onu tvoju...."Tito i prva proleterska brigada".Kako smo to pjevali dok se nisi konvertirao.Brz oporavak ljudino sa karakterom.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.