Obiteljska fotografija koja je iznenadila sve: Princ Albert po prvi put pozirao s izvanbračnom djecom
Dugo se pisalo o njegovoj vezi s američkom konobaricom s kojom je dobio kćer Jazmin, a sina Alexandra dobio je u vezi sa stjuardesom Nicole Coste koja je nedavno uzburkala dvor svojim izjava o princezi Charlene. Nicole je ostala velika ljubav i neprežaljena odabranica princa, a upravo je ona na svom Instagram profilu podijelila fotografiju nastalu u New Yorku.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0