Nives u krevetu s našim poznatim glumcem: 'I tako ti neki ljudi uđu u život'
Nives Celzijus nije dugo tugovala nakon ispadanja iz 'Plesa sa zvijezdama', a utjehu je pronašla u zagrljaju šarmantnog glumca.
Komentari 35
Koliko godina ono ima? Nije više ni MILFican stara kokoš... treba mlađe gurat u ovakve vijesti, ova može mi biti baba, niš zanimljivo niti napeto...
Tko plaća ove oglase?
divim se nekim ljudima... kako imaju jak želudac
Sobin je peder kolko ja znam
Zar on ne voli momke??
I tako neki narodi posrnu pa im ovakvi postanu uzori
Niti je to vijest, a o njoj ne razumijem. Niti čitam, niti slušam, niti gledam. Čak što više antipatična je zbog pretjerivanja pa je nemam volju slušati. Nikad nitko od nas nije slušao niti jednu njezinu pjesmu.
Spisateljica!?!?! Možeš misliti kave to mlade snage ima urbana inteligencija kako ova ima najčitaniji roman!? I onda bi te mlade snage htjele voditi državu a ne mogu biti čitaniji od jedne takve spisateljice i pevaljke. Jadni smo ti mi tko nas sve želi voditi!?
Nisam znao da je Nives peder
Ma koga je više briga za ostarjele starlete, za reality zvijezde i slične "velikane", predosadno, sve je svaki dan posve isto, poprsja kao da su serijski rađena u nekoj kineskoj tvornici! Hajmo, stavite nešto stvarno zabavno, neku aferu vladajućih, nekoo istraživačko novinarstvo, nešto što je i korisno i zanimljivo.
Nij on njoj ušao samo u život, ušao je on tamo gdje ona to najviše voli i jedini taj ulaz samo i priznaje!
Kod Nives je uvijek bilo "prometno"
Puno je njih kod tebe ušlo u život, ja sam možda jedini koji nije.
samo u život ti uđu?
naslov kreće, nives u krevetu, pa gdje će drugo biti nego na leđima raširenih nogu u krevetu, hebalo je pola juge i vi i dalje dajete prostor na svom portalu ovakvim šljamovima, jer ste upravo isti kao i nives
Jesu nasli koga da ih jebe,posto je poznato da ga oboje vole primiti
Pa nije ona od sapuna !?
Prvi april!
tesko li je odmoriti se kada ti kolega igra za "drugi tim" XD
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ono, ajmo se slikati kao da spavamo .... ups, tko nas je slikao ako spavamo ?