Neno Belan: 'Đavoli su se zamalo raspali jer sam mislio da je 'Stojin na kantunu' glupa pjesma'
Na kraju su oni bili u pravu, pjesma je ušla na ploču i to je danas u stvari jedna od najpopularnijih pjesama na koncertima i dan danas ljudi to vole čim ja to krenem svirat, svi pjevaju.“
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0