Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 83
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Teški trenuci
Povratak na članak

Neda Ukraden u suzama: Nekada mama ne zna ni moje ime, ne zna ništa

Pjevačica je prije šest godina donijela tešku odluku i mamu, koja je smjestila u starački dom jer joj ona više nije mogla pružiti potrebnu skrb i pomoć.

Komentari 31

PU
Pukovnik
11:54 26.11.2017.

Zašto stalno promovirate ove staru ofucanu četničku prostitutku? Da li vam plaća za to? Zašto ne pišete o tome kako je na početku rata pobjegla u Srbiju, kako je pjevala četničkim hordama? Kako je Terezi odvezla glasovir iz kuće u Konavlima? ZAŠTO? Jer ste srpski novinari koji šire bratstvo i jedinstvo, tj. jugopropagandu! Sad da plaćemo zbog stare poklapače? Mrš!

VL
RI
rikavac
11:13 26.11.2017.

Zaboli me stvar za Nedu i njezinu mamu koja ima 92 godine koja je trebala davno umrijeti. Jel to Neda toliko bitna za drustveni zivot Hrvata da pisete ove gluposti.

VL
SO
SoloHan
11:43 26.11.2017.

Već sam se bio unezvjerio, osjećao sam se kao u mraku bez vijesti o ovoj prdari i njenoj mami.

VL
PA
pale007
11:37 26.11.2017.

S obzirom na to što je napravila od sebe nije ni čudo da je niti rođena mater ne prepoznaje...

VL
AP
ante_pustinjak
12:08 26.11.2017.

što se tiče nede, bila mi je cilog života ukradena pa nek tako i ostane!

VL
CR
crodux
12:34 26.11.2017.

ajde babet'na jedna!

VL
GR
grodar
12:05 26.11.2017.

mrš babo

VL
Avatar -HLEBINAC-
-HLEBINAC-
11:29 26.11.2017.

Joj pa ovo je zbilja prestrašno, ovako nešto da se dogodi još nikada nisam čuo... C..C..C.. grozno ! Šteta što to moja mama ne može shvatiti...

VL
IO
ivan.oroz
11:23 26.11.2017.

Uuuuuu koja novost,pa ni moja mene nije prepoznavala nakon moždanog udara i tako je i umrla,ali ja nisam stavljao u novine.

VL
AP
ante_pustinjak
12:08 26.11.2017.

što se tiče nede, bila mi je cilog života ukradena pa nek tako i ostane!

VL
LA
lauda
11:12 26.11.2017.

ni prva ni zadnja....odh.bi

VL
OS
osica
12:40 26.11.2017.

ša za Boga miloga, dokle ? Uh, što mi na um pada neću ni napisati.

VL
DO
dom7
14:56 26.11.2017.

Ispadne da je mama mlada od Nede.....

VL
DU
Deleted user
12:43 26.11.2017.

Opet Neda.VL , gonite se u p....m.......Dosta mi je vise tih plasticnih lutkica.Ima obitelji u Hrvatskoj kojima zaista ide jako lose,pa ne pisete nikada nista o njima,sto bi bilo pred bozicne blagdane vjernicki i humano.Mjesto toga vi nam zagadujete prostor sa ovakvim napunpanim fukarama.

VL
KA
kacavenda
15:17 26.11.2017.

Fuj od plastic

VL
IB
ibiza
21:44 26.11.2017.

pa nemoj te nas bombardirati sa tim nebitnim vijestima ,daj nesto iz nase domovine a ja zivim vani a mama mi doma zivi i nikoga ne gnjavim sa mojom mamom ,to neki nostalgicari sigoro pisu o njima preko meje..

VL
Avatar Papatest
Papatest
12:52 26.11.2017.

Mogla je i sebi krevet uplatiti koliko je stara,pjevala je Anti Paveliću na Tuškancu u židovskoj vili na vrtnoj zabavi

VL
Avatar cuvarkuca
cuvarkuca
11:52 26.11.2017.

Dužno poštovanje i svako dobro Nedi i njenoj mami, ali je ovo 5-6 članak na istu temu.

VL
NV
NV
11:35 26.11.2017.

Koliko ste zli i podli. Nemate trunku humanog u sebi.Podrška Nedi!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.