'Majka je tamo odvela Harryja i mene. Nikad prije nisam bio na nekom sličnom mjestu i bio sam zabrinut jer nisam znao što mogu očekivati'
U spomenutom video isječku William se prisjeća kako ga je njegova pokojna majka, princeza Diana, prvi put upoznala s problemom beskućništva kada je njega i njegovog mlađeg brata Harryja odvela u The Passage, britansku dobrotvornu organizaciju koja pomaže beskućnicima
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0