Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
ODLIČAN TULUM
Povratak na članak

Na vjenčanju sina Roda Stewarta zapjevao je i Petar Grašo, a njegov dolazak rasplakao je mladenku

Nicole Artukovich i Liam Stewart vjenčali su se jučer u Dubrovniku, a nakon obreda u crkvi sa svojim gostima su se dobro zabavili na tvrđavi Lovrjenac gdje je goste zabavljala dubrovačka klapa Kaše, kao i saksofonist Željko Barač i poseban glazbeni gost iznenađenja - Petar Grašo

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.