Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 39
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
nisu imali osiguranje
Povratak na članak

Mučna priča bivše manekenke: Držali su me na nišanu i silovali. Zbog PTSP-a sam se htjela ubiti, nokautirala sam se

Otkrila je to uoči prikazivanja dokumentarca "Trauma & Me" te dodala da se i danas zbog toga bori s PTSP-om. Kazala je kako si je pokušala oduzeti život zbog toga, no onda je potražila liječničku pomoć.

Komentari 11

BE
Beyonder
14:23 07.09.2022.

Afrika i silovanje??? O čemu ova bulazni?? Kako bi ti kulturni "ljudi" imali vremena za silovanje između kompliciranih operacija mozga, projektiranja i stvaranja inžinjerskih čuda. Baš je rasista

VL
ST
Startrack
14:56 07.09.2022.

Samo sta nije navela. Posto je u Juznoafrickoj Republici najvisi procenat zarazenosti HIVom dobra je vjerojatnoca dasuje zarazili time. Al taj organizator puta, na kojoj planeti on zivi.

VL
Avatar korisničko_ime
korisničko_ime
13:45 07.09.2022.

Prošla je kao sirota Tina Katanić.

VL
DU
Deleted user
16:39 07.09.2022.

Lakomislenost...... Afrika, lako ćemo do novca, idemo snimati...... U JAR po gradovima ne smiješ van na ulicu bez oružja. Bolje uopće ne izlaziti...... Turisti imaju svoj strogo ograničeni prostor za kretanje. Nema šetnje po Cape Townu ili Johannesburgu, shoppinga i sl. tričarija za europsku bijelu klasu....... Može, ali uz pošteno osiguranje i pažnju na svaki korak. Ali, osiguranje košta, pa ako može bez toga...... I onda naj....eš.

VL
ST
Startrack
15:23 07.09.2022.

Nego gdje onaj Bono pjevac i silna ostala ekipa demokrata stosu osudjivali bjelce za segregaciju u JR. Kako ce objasnit ovo. Kazu Bono nije ni dana dosao otkad je JR postala sretna i prosperitetna kao Zimbabwe otkad suse oslobodili bjelaca.

VL
DI
Diesel
16:37 07.09.2022.

Zivjelo se na maksimumu, uopce nije bilo granica, a sad su svi krivi?

VL
PI
Pilatus
15:23 07.09.2022.

ahhh jadne one, ova se još na vrijeme sjetila, neke se sjete nakon dvadeset i više godina kada im minjđa više nije za uporabu, pa pate jer ih nitko ne će ..

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.