'Možda su oni koji me ne vole mazohisti jer ja, kad naletim na nešto što mi se ne sviđa - samo promijenim program'
U goste k Trbović dolaze Neda Ukraden i Nenad Ninčević, a gledatelji će upoznati i cijeli tim koji uz voditeljicu stvara ovu emisiju. Tim povodom porazgovarali smo s njom o showu koji je postao sinonim za zabavu petkom navečer, a ona nas je odvela iza kulisa i otkrila nam neke tajne ovog projekta.
Komentari 20
Znači radiš isto ono što i ja kad naletim na tebe na TV-u.
Stvarno je naporna !
Pametno zbori Danijela.Čim je na programu njena emisija prebacim kanal i super ! P.S. ne mogu vjerovati da još nije ugostila Cecu.
Dakle, članak nisam čitao. Dovoljno mi je da vidim naslov i fotografiju. Dotična ipak zaboravlja da plaću ipak dobiva i od nas koji ne poštujujemo njezin lik i djelo.
ne mogu a da ne komentiram gospođu sjetite se kad je podignuta optužnica protiv našeg generala Ante Gotovine .gospođa je odmah izjavila na tv da kad bi ona znala gdje je GENERAL da bi ga istog trena prijavila karli del ponte. toliko o gospođi danijeli trbović.nije se promijenila ni za milimetar.da je danas pitate to isto pitanje opet bi odgovorila isto.
Danči, kako ti "Nova ljevica" i Markovina?
Tu spodobu nikada nisam mogao smisliti. Ima nekoliko razloga za to ali niti jedan ne smijem napisati....
nije problem promijenit program kad dotična krene sa svojim sugovornicima tračat se međusobno,nego kaj svi koji imaju tv ili radio to moraju plaćat,pa za to i ovršuju penziće sa po tisuću kuna primanja,ili bez ikakvih.
uzasno je antipaticna
Poštovana Danijela Trbović. Posjedujem Tv UHD 4K SONY . Dajte se negdje pogledajte na tom TV-u sve će vam se pokazati. Od kilo makeup pa do svih bora i prišteva po nosu i licu koje pokušavate prikrit. I da ,, ćim vidim vas na TV prebacim program . Isto kao kad vudim neke druge stare voditelje.
Naporna, voditeljica koja svima upada u riječ, nekulturna, politički obojena...da, da i dalje na HRTV, živi na grbači naroda kojemu javno pljuje u lice...ali dobro, ništa ne traje vječno.
Točno, čim je emisija sa Danijelom mijenjam program jedino je problem što bi u tom terminu mogao biti neki dobar film ili dokumentarac, jer to je ipak"udarni termin"
Točno,nemam ništa protiv Danijele,ali nije mi simpatična i ne gledam emisije koje vodi.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bravo Danijela! To i ja radim. Kad slučajno naletim na tebe, pod hitno mijenjam program. Nema šanse da te gledam makar i na sekundu.