Moj najveći izazov u "Životu na vagi" je ne prijeći granicu pristojnosti i ljudskost, a opet biti tu za kandidate i istovremeno biti voditeljica
Uvijek iznova inspiriraju me kandidati, njihove priče i transformacije - istaknula je voditeljica s kojom osim o aktualnoj sezoni ovog showa porazgovarali i o njezinoj dva desetljeća dugoj karijeri te je upitali bi li se danas prijavila u reality show, kao i što gleda na televiziji i kako provodi vrijeme kad ne snima.
Komentari 2
Ova je fotogenična za po...
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Za priječi granicu pristojnosti najbolja je bila Marijana Batinić kad je ispitivala kandidate dali su imali curu. Osramotivši ih pred cijelom zemljom da ga nisu metnuli još u životu. Eto sve za gledanost. Sramotno