Milan Popović: Kategorički se protivi da i sat vremena više budem sa sinom!
Milan Popović ponovno proziva Severinu. U intervjuu za Blic naziva ju isključivo divom, zbog koje pati njihov zajednički sin...
Komentari 26
Nagradno pitanje: Imenuj drzavu u kojoj sud djecu daje spoznorusama i prostitutkama uz dodatnu visoku alimentaciju umjesto ocevima? P.S cujemo se za 3 dana O/
njoj je djete izvor dodatnih financija i sredstvo za ucjenu.
Ta spodoba /mislim na Severinu/umjesto ljubavi nudi mržnju prema ocu,umjesto majčine topline i brige ,dadilju.Ne treba malome brendirana odjeća,nego mama i tata,koji ga vole i brinu o njemu.Ne kažu uzalud stručnjaci-prve tri su najvažnije,jer tada se formira dijete kao osoba,uspostavljaju se s njim odnosi,koji će u djetetu biti utkani za cijeli život.Sve u svemu-jadan maleni,kraj lude matere.
tako ti i treba. jer svi normalni su znali tkoje je ova tzv. pjevačica, a mnogi su i vidjeli sve!
Milane s tobom nešto nije u redu, potraži pomoć kod doktora jer su te odvjetnici gadno izhebali a ti nisi ništa promjenio. Ne postoji Zakon po kojem je ona mogla dobiti dijete osim što je majka na svemu drugom pada.
milan bi bio bolji roditelj. osim toga, severini nije ni stalo do dobrobiti djeteta, važnije joj je nesreća bivšeg muža nego sreća vlastitog djeteta.
Cuj stari, bio si u jednom intervjuu izjavio kako si veiko fan severinine "glazbe" i da obozavas njezine pjesme te da i nakon razvoda volis njezin "glazbeni" izricaj. pa ako se tebi svidja takva vrste "glazbe".. sad je kasno malo kajati se.. Jedino da probas nekoliko nula dodati na iznos koji divi uplacujes mjesecno pa mozda pol dana vise uspijes kupiti, a cuj, probaj, ak ne onda cetri nula i tako.. Sretno stari!
Hoce lovu..
Djevojaka sa sela... ostaje seljakuša i primitivka :-)
Bolje bi ti bilo da si ga istresao u pravu kantu za smece negu u ovu kantu za smece.
Gdje su udruge i socijalna skrb? Ode u Brazil i ostavi dijete dadiljama a ocu mjeri minute. Stvarno čini dobro svom sinu, prava majčica.
Nebojte se cim mali Aleksandar poraste i dobije pravo da sam odlucuje shvatit ce što mu je majka i sam ce otici ocu ,prihvacam svaku okladu!!!
Bolje bi mu bilo da ga je turio u rupu sa termitima. Sad mu malog odgaja Šuker. Dečko će biti vrlo pametan. Intelektualac.
E moj Milanče, a ti bil uvjeren kak si zgodan, mlad, voljen....a ni ti palo na pamet kak to pa ju ovdje nitko ni htjel >;-))
E moj Mićko...nakopal si si na glavu njesra bar do punoljetnosti deteta...da bi stavio recku na đoku.Doduše, na reckama te dotična debelo šije, bruji region.
E nesreco jedna. Sta se sad zalis? Pa valjda vidis po njenim spotovima sta joj je u glavi. Opsti haos i brdo necistih pomisli. Ponasa se kao i da nema dete. Dete je u stvari za nju koletaralna steta, zatoto je i nije glavna briga dobrobit deteta i njegov razvitak vec da sto vise napakosti detinjem ocu.
očevi uvijek popuše !!!!!!!
Kako dijete dati u udrugu "Prostit - tuci?"
Kojih li komentara, majko moja.......malomu sigurno nije lose kod nje i nikad mu nece biti lose, a ni dadilja nije nesto strasno - ko zna kakav je otac? Koda bi se on 24 sata dnevno o njemu brinuo....dajte - ne serite! I brinite se o SVOJOJ djeci.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pa svi znamo kakva je, I sto je jedino zanima. Ponudi kojeg soma vise mjesecno, I nema problema.