Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 156
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Nemirni duh
Povratak na članak

Martina Validžić: O nogometu sam učila od 40 muškaraca

Svestrana novinarka ne zna što znači dosađivati se, a posao najbolje obavi kad radi ‘pet do dvanaest’. Kako se ne zna izležavati, Martina neradne nedjelje provodi svirajući u punk-rock bendu koji još nema ime

Komentari 4

HE
hermenegildo
12:23 26.06.2010.

.... za pohvalu je kada \"honorarci - vječiti stdudenti\" zarađuju na privremenom radu u Javnim službama, ALI da li je to GLUMATANJE HRT-a, sa pervanom, malikom, tarikom, starletama od tridesetak godina, neprimjereno bahatim, da bahatim komentatorima moglo koštati pretplatnike malo manje od 35 milijuna kuna, naime iako su Slovenci sudjelovali na world cupu njihova je TV objavila da njih prijenos košta 2,1 mil. eura, , pa ispada da mi uvijek sve najskuplje plačamo!!!!!!!!!!!!!!

VL
OB
-obrisani-
15:20 26.06.2010.

pizdarija.

VL
DU
Deleted user
15:34 26.06.2010.

jesi , jesi...a i oni su svašta naučili od tebe...

VL
UD
Utjerivać dobroga
21:09 28.06.2010.

\"Nemirni duh Martina Validžić\" moram reči da sam i ja nemiran, svako jutro oko pola pet me probudi nemir u preponama, a priča mi dobar frend da dotična cura to zna fenomenalno smiriti.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.