Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 10
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Modni stilist
Povratak na članak

Marko Grubnić obožava ovaj modni detalj kojem je cijena čak 26 tisuća kuna

Marko se na svom Instagramu pohvalio svojom malom crvenom Dior torbicom kojoj cijena na službenoj stranici ove poznate modne kuće iznosi 26 tisuća kuna.

Komentari 5

RO
RogaBabaroga
21:52 26.11.2021.

ma nabijem i vas u njega!

VL
ZB
Zoki-Bijela
21:24 26.11.2021.

Mudrinic je ponosan na njega

VL
DY
dynasty1402
08:12 27.11.2021.

I opet vijesti o tom de.....bilu, očito da taj gay loby ima krakove u svim porama društva, počevši od sabora, pa do ovakvih nakaza. Izgleda i u VL koji stalno objavljuje "vijesti" o "stilistu", ima dosta istih kakav je i on ili ona ili kaj već je????. užas!!!!!!

VL
Avatar root
root
00:41 27.11.2021.

Mudrinić mu za usluge dao 10% HT-a

VL
GE
Germanicus
22:07 26.11.2021.

Najstariji zanat je očigledno najisplativiji.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.