Maja Morales ponovno otišla s Farme, Ava odmah pokazala grudi
Ava se pokazala dostojnom nasljednicom Simone, a odmah je "zablistala" izjavom "da je latinski jezik budućnosti jer se medicina njime služi", a zatim je i "slučajno" pokazala grudi dok se presvlačila.
Komentari 15
Kakvo nam je sudstvo i pravosuđe pokazala je osoba Maja Morales. Ode ona na farmu a za sud ju baš briga!! Majo svaka ti čast na to trenutku da raji pokažeš koliko se može daleko otići. Skidam ti kapu iakoako ne dijelilm tvoje svjetonazore moram priznati da je tvoja šamarčina sustavu jača od 100 iscjeljitelja u vidu vladinih PR-ova!
maja je zakon,evo sam joj i pjesmu napisao:)) tko te jebe....gori je od tebe tko te plaća ostat će bez gaća.
Svi vi koji se smijete tim budalama, prije nego sto se nasmijete sjetite se da oni s tim \"budaliranjem\" zarađuju novce i imaju više novaca od svih vas koji im se smijete.Također se pitam gdje su sada sve ženske udruge i premijerka da se usprotive ili kažu koju riječ o reality showowima koji svi do jednog pokazuju žene kao seksualni objekt.
Boze hvala ti sto sam gay pa ne moram trcati za ovakvim flundrama. Nebi joj dozvolio ni da mi kavu plati a ne da bi dopustio da se o takvima pise uopce.
kakva jad od ljudi, pa to je strasno....a vi koji to gledate i neizravno trpate lovu u djep ovakvim budalama kojima je lakse pokazivat sise, plakat, jest go*na na televiziji, nego se lijepo zaposlit i radit normalan posao, vi ste jos veci primitivci....
a ova mala gadna maja morales je cijelo vrijeme našmrkana skupa sa antom...cijelo vrijeme se trpaju u stanu na ravnicama...kolka mala tek želudac ima da može probavit ovakvu trash spodobu
Ajde Veki ne s*ri. Ako ne gladaš farmu i slična sr@nja, kako znaš ove informacije iz hrvaškog \'jet-seta\'.. Pozdrav iz dežele. Mi bar priznamo da smo seljaci i ko nam kaj može?
EU@Janez----> znam zato sta mi je to brutalno (usudio bi se cak reci i BEZOBRAZNO) nametnuto. koliko god da ne zelim znati nista o njima znam sve jer koje god novine da otvorim, koje god vijesti da pogledam, koji god portal da citam vidim njihove ruzne face !
Ja nisam vjerovao da postoji tako ljigava osoba na ovome svijetu u svakom pogledu kao ova na slici.
tko su ovi ljudi?
i ja se mogu pohvaliti da nisam gledao niti jednu minute ove farme. Tu i tamo procitaom ovakve pametne izjave koje me dobro nasmiju :))
zanimljvo kako premijerka ne zabranjuje ovaku barbiku da po televiziji pokazuje sise...
Maja Morales Vs. Nives Celzijus Finale natjecanja u izopacinama Prljavo i jeftino
Moralesova je jedina profesionalna k.urva koja ima i svoje medije ,gdje reklamira svoj \"biznis\" zabadava.Na takav naćin svatko može imati puno para,ako je u njima sreća.Samo treba leći na leđa i raširiti noge.Ili se naprćiti
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
mogu se pohvalit da nisam gledo ni jednu minutu farme