Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 15
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
NASTAVAK KULTNOG FILMA
Povratak na članak

Krenulo snimanje 'Dnevnika velikog Perice': 'To je priča o malograđanskom Zagrebu i erotskoj privlačnosti'

Snimat ćemo ispred HNK, Sokola, u Maksimiru, Vukovarskoj, ali prikazat ćemo i velike scene poplave u Zagrebu 1964. Bit će to masovne scene s puno specijalnih efekata. Naravno, snimat ćemo i u “K Žnidaršiću”. Bit će i čuvenih plesnjaka u Zagrebu i tučnjava na njima – otkrio nam je Brešan

Komentari 1

Avatar Artoo Detoo
Artoo Detoo
10:33 16.06.2020.

S obzirom na Brešanove dosadašnje uratke, te osobne preferencije, pretpostavljam da će tako "obojiti" i ovaj film, te izokrenuti izvorni sadržaj i atmosferu filma. Preskočit ću.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.