Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 53
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
teška životna priča
Povratak na članak

Kićina 'crna žena' bila je u zatvoru, a potom i na psihijatrijskom liječenju: 'Nisam osjećala bol, ležala sam u krvi'

Završena je sudska trakavica između pjevača Miroslava Ilića i njegove bivše ljubavnice Mirjane Antonović. Sud u Srbiji donio je presudu u kojoj stoji kako je Devin biološki sin Miroslava Ilića, a Antonović se nakon odluke oglasila na društvenim mrežama. Pjevač navodno još nije dobio uvid u presudu te će uložiti žalbu i tako produbiti cijelu priču, a sada su se pojavili novi detalji o Mirjani i njezinom životu.

Komentari 3

Avatar Mudlin
Mudlin
12:34 05.06.2022.

Dajte barem nedjeljom smanjite vašu redovitu dozu srbovanja i pišite više o ljudima. Hvala!

VL
HI
hiohio
11:08 05.06.2022.

Kakva Kićina 'crna žena' prestanite gadit pjesmu legendarnog pjevača sa ovom starom fufarom.

VL
BA
bajaiva1
17:08 05.06.2022.

Kako sere. Fuj.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.