Junaci "Ruže vjetrova" pamtit će obožavateljice i psine M. Omaljev
– U zadnjoj sceni gledatelji će imati priliku vidjeti koliko je Zoran ojačao mišiće – smješka se Miraj. Srpski glumac Zoran Pajić prvi posjet Dalmaciji i Splitu pamtit će i po prelijepim ženama i vjernim obožavateljicama koje je stekao.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0