Josipa Lisac o filmu s pokojnim Richardom Chamberlainom: 'Glumila sam mađarsku špijunku'
Upravo je u '80-ima Josipa imala priliku osjetiti čari filmske scene s tada velikom glumačkom zvijezdom, a nedavno je za Nacional pričala kako je uopće došlo do suradnje na filmu 'Wallenberg – A Hero’s Story'.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0