Jasna Zlokić: 'Mene život još nije potrošio, a svaka čast Aleksandri Prijović'
Diva hrvatske glazbene scene 2020. se vratila u studio nakon punih deset godina diskografske pauze od izdavanja svog posljednjeg albuma "Dueti" i proslavila čak 60 godina karijere, a zašto tako duga pauza i što planira dalje, možete pogledati večeras u 20 sati na portalu Večernjeg lista, večernji.hr, kao i na našem You Tube kanalu
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Za koji den je koncert Zorice Kondže, još bolši vokal ali ah...ne zavija i ne kriči pa nebu Arena pet put nafilana. Neka, treba Arenu otplatit pa OK.