Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 40
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
NA INSTAGRAMU
Povratak na članak

Jakov Jozinović se oglasio i otkrio hoće li ovog vikenda nastupiti u Novom Sadu

Ja za čuda letim. Letim za ljubav, poniznost, mladost i muziku koja ne poznaje granice. Dobri ljudi, hvala vam što ste uz mene. Svoj dar prenosim glasom i zato je moja turneja veliko hvala svima koji dolazite. Nastavljamo širiti ljubav i glazbu već ovog vikenda u Novom Sadu, napisao je na Instagramu Jozinović i tako potvrdio da će nastupiti u SPENS-u

Komentari 7

NI
niko63
12:54 10.03.2026.

Može tamo i ostati poslije nastupa.

VL
FA
Fake
13:34 10.03.2026.

Jakove, tko si ti? Inače, nemoj se ni vraćati.Sramota.

VL
DI
dinod
22:33 12.03.2026.

Jakov ima 20 godina i rođen je dugo nakon rata, upravo zato je pomalo apsurdno od njega očekivati da nosi teret političkih i povijesnih sukoba koje nije ni doživio. No izgleda da bi po nekima trebao položiti i ispit izz Domovinskog rata prije nego zapjeva. Možda je problem upravo u tome što neki još uvijek žive u devedesetima. Glazba je valjda za pjevanje, ne za političke audicije.

VL
ME
MehutoGonzales
14:56 10.03.2026.

Lik ima 2ipo pjesme i puni dvorane pjevanjem tuđih. Čestitam!

VL
AN
AntePortas9
17:04 10.03.2026.

Sada može sa Severinom nastupati kao uvodna cajka.

VL
ME
MediciKM
15:45 10.03.2026.

JJ ima 20 godina. Rođen daleko poslije rata. Roditelji i obrazovni sustav nisu odradili svoje i osvjestili dijete o strahotama rata. E sada, on nije u situaciji kao Toni koji većima svoju publiku, repertoar pjesama, karijeru...i te priče da je prodao 3k ulaznica, ma dajte najte. JJ se ne može zamjeriti poblici sa istoka jer on i nema svoje pjesme, pjeva tuđe...kako došao tako će i proći. A mogao je samo ponoviti riječi velikog Olivera. Pa kako malog sprdaju u Srbiji. Još jedno veliko Bravo za Tonija.

VL
Avatar patkovic
patkovic
14:21 10.03.2026.

on je protiv zabranitelja

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.