HRT-ov voditelj prozvao popisivače: 'Postojite li vi zaista, kod mojih roditelja niste bili'
"Po onaj kontrolni broj, za koji nitko ne zna čemu služi, nitko nije došao. Supruga radi od doma od početka korone. Ali nije čula zvono. Ni jednom od tri puta koliko su navodno popisivači dolazili. Nas je, istina, malo teže naći. Zgrada je s dva ulaza pa se pomiješaju ulazni brojevi. No dostavljači hrane ipak se nekako snađu. Popisivači izgleda ne", napisao je Golubić.
Komentari 20
Ovo je svakako zabrinjavajuće, jer se mučkalo, negdje u režiji popisivača a negdje politike, kao vukovarsko - srijemskoj županiji i šibensko -kninskoj.
Pa unaprijed se znalo da će popis biti šlamperaj, razni su interesi ukljućeni. I još jedna napomena : nikad popis nije toliko dugo trajao. Zamislite , digitalno doba a popis traje duže nego ikad.
Ovo je pokazatelj disfunkcionalnosti države. Posao za izradu aplikacije (hrvatski proizvod!!) je morala dobiti tvrtka generala Krstičevića, a organizacija je bila neinteligentna, na viku i galamu.
s druge strane, ne sumnjam da je milorad osobno nadgledao popis srpske manjine u svim dijelovima rh.
ova njihova ravnateljica brkovićka je teži oblik niškoristi nesposobne hadezeovske uhljebare. rok za završetak je odgađala skoro DVA mjeseca, iako se 40% ljudi samopopisalo. znači, skoro polovica ljudi je odradilo posao umjesto njih, a DZS je bio nesposoban ostatak popisati u planiranom roku. i ona prima plaću... za što? za nerad i nesposobnost! fuj!!!
A tko će namjestiti "rezultate" popisa?
ni kod mene nisu bili,dva puta sam zvao broj dostupan za pitanja,rekli su da će nekog poslat i ništa,a nisam u zabiti,ogromna zgrada u centru grada.nazdravlje!
Dva puta dolazili i poljubili vrata ostavili broj mobitela nisambih zvao. Je...vi vaš popis imate sve u policijskim postajama...
Dva puta dolazili i poljubili vrata ostavili broj mobitela nisambih zvao. Je...vi vaš popis imate sve u policijskim postajama...
A jel provjerio imaju li popisivaci Ugovore o radu/djelu?
Jako bitno.
Ha, čujte, ako nemože nikako drukčije onda pošteno... ,a eto izgleda da može.
Nije bio nitko niti kod mene. Jadničci imali su jaaako puno posla u Zagrebu. Sramota. I onda će reći kako nas ima manje / malo
Bit će nas još manje...
Gospodine Golubić ni kod mene nije obavio 'popis'. Došao je u nedjelju u 16,40 h mali pokisli i jadan, sav zbunjen. Dva puta mu je ispalo računalo iz ruke, pitao me neke nesuvisle rečenice a onda 3 puta pitao zaa ulicu i broj. Poludila sam i sigurna sam da me nije upisao. Užas....
Ima jako puno takvih slucajeva. Popisivaci su nemotivirani, osjecaju se prevareno. Ne zele im platiti obecano.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
nisu jedini ostali nepopisani, i ja sam čuo nekooliko slučajeva, neke nekretnine nitko nije obišao, a kod nas nisu ni došli po potvrdni kod. Popis je odrađen ofrlje, nepotpuno i šlampavo