Halid Bešlić priredio spektakl u Areni, a prava euforija u publici je nastala kada mu se pridružio ovaj gost
Zadnji put je glazbenik u Areni Zagreb pjevao prije četiri godine, a ove godine je publici predstavio i pjesme s novog albuma "Trebević".
Komentari 40
Ne znam ča je, ali ja to ne mogu slušati. Predaleko je od mojih odabira muzike.
došao malo po kune
Nema više purgera. Izumrli. Doselile Osmanlije.
Taj se stalno ponavlja.Sve pjesme su mu na isti kalup..
To slušaju oni veliki Hrvati tako zvani Hercegovci
Vidim da su neki pobrkali loncice
Jos jedno brojanje krvnih zrnaca.To sto si se kao i ja rodio kao Hrvat ne daje ti za pravo da presudjujes drugima,a pogotovo je ne kulturno drugima odredjzvati ukus pa i zabranjivati ne ukus.
Boze dragi koliko ovde ima glumaca.Svi se rodili uz Baha i Shopena.Pa nisu Arenu napunili gradjani Bangladesa.Tu je veliki broj zagrepcana.
ZG Arena je postala najveće odlagalište kulturološkog otpada u HR.
Ipak zagrepčani nemaju europsku kulturu Balkan ostaje Balkan.
oduševljeni smo bili, bilo je više nego bobastično,
Grad pun seljaka, zato nema tko radit na poljoprivredi! I na selu možete slušat narodnjake!
Neda se Balkan. Dobra vijest je da neće dugo
Bilo je super i savrsena atmosfera
Žalosno da Bešlić ima više publike od jednog Dominga, to isto nešto govori .
Ovaj muslimanski pjevač je uvreda za moje uši. Čak smo i ratovali protiv njih ( nekad se zvali Tvrtko, Stjepan, Katarina...) Pored toliko kvalitetne hrvatske glazbe nama dolaze iz tamnog vilajeta za koje treba krunicu molit
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nekako mi se čini da dio ovih forumasa vrlo rado sulsa cecu i brenu i turbiflovkere