Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 91
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
ljubav je na selu
Povratak na članak

Hakija iznenadio obožavateljice, najavio da se ženi: 'Imamo ozbiljnu priču i nemamo što čekati'

O djevojkama koje su bile kod njega na farmi ima samo riječi hvale, a iako nije uspio pronaći zajednički jezik s njima, tvrdi da mu je show ipak pomogao pronaći ljubav.

Komentari 10

ST
Starotopoljanin
14:52 19.03.2020.

stvarno je veliki kreten ,ili je ovo placeniE:P:P od RTL-a.zamisli govori za svoje cure koje su kod njega bile da su velike dame ,jedna ima dva braka i dvoje djece od svakoga muskarca ,i jadna djeca su kod oceva.pormecena osoba.ona debeljuca sa osamnaest godina ima djete,koje je ostavila kod svojih roditelja ,i ide se udavati preko rtl gluposnih emisija,a ona ines silikonirana izgleda zastrsujuce kada ju pogledas.on se zeni sa zenom koju je tek upoznao.stvarno j..e lud zbunjenog,a tek gledaoci jos ludi.

VL
PI
Piksy
15:28 19.03.2020.

Njemu se zuri..cetrdesetu prosao..sad bude bilo koja dobra ali opet od one marijane svaka je bolja

VL
OV
Ovozemaljski
12:16 19.03.2020.

Ovo bi trebalo zabraniti jer na omladinu djeluje štetnije od Red Carpeta i Big Brothera. Bolje porniće puštati i legalizirati travu, nego stavljati na tv osobe sa poremećenom osobnošću.

VL
JP
josip.pivar11
14:50 19.03.2020.

Obožavateljice - koga i čega? Što se to događa s ljudima. Zar je netko tako jadan da mu to ispunjava život. Pa za dva tjedna će se sve zaboraviti.

VL
Avatar markoii123
markoii123
13:30 19.03.2020.

Bravo Hakija. Sretno.

VL
TM
trade_mark
13:43 19.03.2020.

ovaj frajer je jedno proračunato muško g**no. isprika na izrazu, slobodno me blokirajte ali morao sam to reć.

VL
PR
PrimoracRi
00:48 23.03.2020.

Mlakze teški još misli da je faca.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.