Goran Višnjić novom fotografijom zaintrigirao obožavatelje: 'Opa, je li moguće?'
- Ne, nisam zaboravio na vas. Samo radim na nečemu jako zanimljivom, ali zasad o tome još šutim. Kao i uvijek, nadam se da će vam se svidjeti - napisao je glumac pokraj fotografije na kojoj pozira u elegantnom crnom odijelu
Komentari 6
Ovaj je glumac samo zato jer mu je Vrdoljak punac.
Engleska gramatika? Sjedni 1! Koliko je već dugo na engleskom govornom području i...ništa. Loš engleski (američka inačica, a kamo li britanska). Nema šanse! Prosječan glumac i loš govornik izvornog jezika...ma kakav Bond?
Ako bi tko trebao biti Bond onda je to Idris Elba. Ali ni on neće jer je (relativno) star. Višnjić nema niti teoretske šanse
Ako je James Bond onda dobro. Nadam se da su ga strenirali jer je u biti je jako klempav. Sretno s novim projektom. Žal mi je samo kaj nije bil svjestan (samokritičan) da ni u jednom trenutku, ni u kavomm scenariju nije mogel glumiti Ante Gotovinu. Katastrofa...Ovakve 'likove' (a pogotovo ak su živi) moraju glumiti veliki dečki a ne 'kameno lice bez pokrića'....djelo plastičara a ne života s potpisom.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Da, sigurno, otimaju se za hrvata od 50 godina za ulogu Bonda.