Glumac iz 'Lud, zbunjen, normalan' imao je više žrtava? Javio se još jedan mladić i iznio mučne detalje: 'Zaledio sam se'
Glumac Moamer Kasumović osuđen je na godinu dana zatvora zbog kaznenog djela bludničenje nad maloljetnikom, vijest je to koja je kolala medijima ovoga tjedna, a sada se javila žrtva glumca i iznijela svoju ispovijest.
Komentari 10
Znaci ubijes nekoga, otkupis kaznu, recimo 50.000 KM i sve 5? Kako ono Pejakovic rece: Hebo zemlju koja Bosne nema!
Au Bih navodno nema pedera almožeš kupiti diplomu
to su današnji standardi zajednice... to je onaj + u LGTBQ+ ....
nebitan glumac i nebitan čovjek
Dajte Mamiću i svim bjeguncima od hrvatskog pravosuđa da hrvatske kazne otplate i eto Maminja opet u Dinamu, posle slobodan čovjek
Čemu panika? Zar nismo usvojili eu standarde o njegovanju različitosti.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Damire sine.... izgleda da je Izet bio u pravu kad je posumnjao da Damir "igra za suprotni tim"