Sportska novinarka, voditeljica i urednica sportskih vijesti u Dnevniku Nove TV, Anita Kajtazi Roth svojom je objavom na društvenoj mreži Facebook izazvala zabrinutost nekih njezinih pratitelja. Dobronamjernom objavom željela je riješiti nezgodnu situaciju, no zapravo je na kraju nešto otkrila o sebi. "Prije pola sata dolutao je ovaj dvojac, nakon što su trčali po Bukovačkoj... Tražimo vlasnike, pliz dijelite", napisala je uz fotografiju dva psa u svojem domu.
Ipak, malo veću pozornost od odlutalih pasa privukla je njezina noga. Naime, kako je fotografirala pse, tako je uhvatila i dio noge te je otkrila kako se koristi štakom, a u gipsu joj je lijeva potkoljenica. "Pozdrav, što je s nogom", upitao ju je jedan od pratitelja, na što je ona odgovorila: "Prijelom zgloba", kazala je lijepa Anita. Obožavatelj joj je zatim napisao: "Drži se", na što je ona zahvalila. Potom je u komentarima ispod objave napisala kako su pronašli vlasnike pasa: "Ekipa se vraća kući, javili se vlasnici", priopćila je Kajtazi Roth. "Super su bili", napisala je u komentarima i vlasnici koja joj je zahvalila na svemu.
FOTO Blanka Vlašić kriomice snimljena u posebnom društvu! Sin Mondo već vozi romobil, a ona odjenula zanimljivu kombinacijuZanimljivo je kako se u cijelu priču šaljivim komentarom ubacio i njezin brat Mario Kajtazi te joj napisao: "Vidim, novi hobi." Kad je obznanila kako su psi vraćeni vlasniku, odgovorio joj je u duhovitom tonu. “Brzo na balkon, naići će netko nov”, napisao je. Konačno, ovoj je bratsko-sestrinskoj zezanciji Kajtazi Roth dala je zaključak: “Nemoguće si duhovit danas.”
Podsjetimo, godine 2013. pisali smo kako je Anita Kajtazi Roth rodila sina. "Moja se ekipa povećala za člana. Umjesto vage rodila nam se djevica", napisala je tada na svom Facebook profilu te obavijestila javnost kako je rodila sina Leva. Novinarka Nove TV i njezin suprug Sergej Roth imaju još i sina Mitju.
FOTO Evo koliko se Lidija Bačić zapravo promijenila! Ranije je izgledala potpuno drukčije