FOTO Nakon presude oglasila se Severina! 'Borba nije gotova, ni moja, ali ni mnogih majki'
Nakon presude oglasila se i Severina, kratkom objavom naslovljenom "Hvala, ali nije gotovo".
Komentari 3
MA
I borba mnogih očeva koji trebaju spasiti djecu od fake majki koje često koriste sustav da bi samo iskamčile novac od muškaraca, a onda će tim novcima platiti tete čuvali dok se one provode - kao što radi i dotočna.
OT
A sada joj preostaje borba za uzdržavanje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bila je u Sr anketa, pitali građane da li bi spavali sa Cebepinom. 64 % odgovorilo je "nikad više"!