Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 211
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
na instagramu
Povratak na članak

FOTO Maja Šuput na koncertu se pojavila u pravom blagdanskom izdanju

Maja je nastupila na jednom događanju, a zasjala je u kombinezonu koji podsjeća na kostim Djeda Mraza. Crveno-bijelo odlično joj je stajalo, a uz to pjevačica je imala i odličnu energiju.

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.