Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 238
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Fotke iz mladosti
Povratak na članak

Doris Pinčić Rogoznica pokazala kako je izgledala s 25 kilograma viška

Doris je otkrila dva razloga zbog kojih se "pokrenula"

Komentari 15

KR
kritiko
22:29 24.09.2017.

zgodna je,a jebe mi se kak je prije izgledala

VL
KR
kritiko
22:30 24.09.2017.

sad je doris pičić

VL
DU
Deleted user
22:51 24.09.2017.

Najbitnije je sebi biti lijep i biti zadovoljan svojim izgledom, a ne mišljenja drugih. A što se tiče zdravlja nije svačiji organizam isti kao ni oblik tijela, ja kad sam imala 10 kg manje od "idealne težine" osjećala sam brojne posljedice, od problema sa zubima, kosom, kožom, stalne upale, a drugome bi ta težina bila ok, eto tako da nismo očigledno svi isti. Inače sam protiv omalovažavanja i vrijeđanja drugih ljudi i njihovog izgleda, smatram to zlobnim, nebitno o kojem nedostatku se radilo, svatko bi trebao gledati sebe.

VL
Avatar dr. Evil
dr. Evil
08:06 25.09.2017.

Ako imate koju kilu viška - ništa za to, cijelu vječnost biti ćete kost i koža.

VL
Avatar Idler 3
Idler 3
20:38 24.09.2017.

To kaj netko ima koju kilu viška nemre i nesmije bit razlog za vrijeđanje il provociranje. S druge strani pravo pitanje je kolko je to dobro za bilo čije zdravlje i treba li to prikazivat kak nešto čist normalno i OK ?!

VL
IM
Immanuell
21:14 24.09.2017.

A ovo je članak u pm........ Dakle vi prikazujete Doris kad je imala 25 kg viška i zašto je odlučila da ih više nema. .... Je.o te, pa zar o tome treba napraviti medijski zapis?! Za Pulitzera sigurno.

VL
DU
Deleted user
21:18 24.09.2017.

Meni su rekli da sam debel kada sam imao 80 kila sada ima sto, sada sam valjda po njima strašno debel.

VL
VJ
Vl jedi govna
22:10 24.09.2017.

Ona Lucija nije plus size nego puta size

VL
Avatar utunelu
utunelu
08:54 25.09.2017.

u javnosti se cesto rabi izraz uhljeb..sta je to uhljeb?Osoba koja posto mora negdje raditi mada postoji i ljudi bolji za taj posao..Doris Pinčić je uhljeb..

VL
SO
sohnahoakasaa
23:00 24.09.2017.

Ta meni slatka izgledom, draga iz serije sa omiljenim Ivanom Ercegom, simpatična s amagerima kuharima, razočarenje sa 'svojom' novom emisijom. Agresivna sa gostima, nameće svoje mišljenje i stavlja riječi usta gosta. Ustrajna u odgovorima koje želi čuti a nepristojno inzistira na odgovorima koje joj ne žele dati. Mišljenje goistiju je nama gledaocima važno a ne konstantno blebetanaje voditeljice. Njnih želimo slušati i upozbnavati a ne Doris voditeljicu. Još jedna u nizu koja iskače iz paštete do nekad i do jednom. Baš mi je žal....

VL
Avatar mrTrobec
mrTrobec
00:40 25.09.2017.

Popularna,a gdje?

VL
DU
Deleted user
21:01 24.09.2017.

da malo manje žderu ne bi bile toliko debele.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.