Ella Dvornik o bivšem suprugu: 'Svoj razvod ne doživljavam kao loš san, sigurna sam da ćemo biti prijatelji i svemu se smijati'
- Razvod još traje, ali ne doživljavam ga kao loš san. To je samo jedna faza u životu iz koje učim i idem dalje. Ne smatram to ni greškom. Da moram sve ponoviti, ponovila bih, to su sve bile lekcije i blagoslovi. I mi smo danas ljudi koji jesmo zbog toga. Zahvalna sam na cijelom iskustvu, imamo dvije divne kćerkice i puno lijepih uspomena, a sigurna sam da ćemo u budućnosti biti odlični prijatelji i da ćemo se smijati svemu što se dogodilo - priznala je Ella Dvornik u razgovoru za Večernji list.
Komentari 12
Cista exploatacija pokojnika i prezimena Dvornik. Žive od prošlosti svojih predaka , dede i tate. Žalosno.
Ma briga me, svatko ima pravo tražiti svoju sreću kroz nešto. Ali ide mi na jetru usporedba Splita i Niša?!? Daj od..i!
Ako ti se toliko sviđa agresorski genocidni narod, preseli se njima i gotovo. Ovdje nećeš nikome nedostajati.
pa blokiraj društvene mreže, sjaši sa njih..ah,da...od čega onda živjeti...prezime Dvornik još uvijek puuuuno znači ženskom dijelu familije....čista lova
A što je ta Ella Dvornik kvalitetno učinila da je u novinama non stop za razliku od svog oca i djeda ona je učinila NIŠTA.
Bitno je biti potpora onom transvestitu Karleuši. Prekodrinska ljubav je fantastična.
Ne djeluju vise ni tablete
Pretpostavljam da je danas lukavija, i ona i njena mater, ali kaj bi o tome trebale pisati novine?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ne znam kako se dr. sc. Ella Dvornik nije već prije javila da nam pojasni situaciju oko njezine kolegice s fakulteta...