Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 182
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Ikona srpskog glumišta
Povratak na članak

Dragan Bjelogrlić: Hercegovac sam pa bih trebao biti tvrdoglav

Ponosan sam što sam sve napravio, a da nikada nisam primio plaću i bio u stalnom radnom odnosu

Komentari 49

Avatar prof.baltazar
prof.baltazar
16:42 28.02.2014.

Prije mjesec dana za jedan medij u Srbiji Dragan Bjelogrlić očito preplavljen romantičnim nacionalizmom izjavio:" Hrvatska i kraljevi imaju veze isto koliko Švedska i burek" referirajući se na seriju "Hrvatski kraljevi" koju je pogledao u jednom dahu. Eto kao pravi romatični nacionalist Bjelogrlić je pokazao javnosti u Srbiji koliko voli svoj narod, a svatko tko je romantičar kao Bjelogrlić nacionalizam iskazuje obilježavanjem pravoslavnih slava, nabijanjem prasića na kolac i dizanja tri prsta u svakoj prigodi te naravno osvrtom na zapadne susjede. Danas ćemo o kraljevima, a sutra nešto drugo. Bitno je opalit po Hrvatima. To je kao recept za kolače. A taj kolač po toj recepturi vole jesti Srbi romantičari poput njega. I sad dolazi u Hrvatsku prodati svoj proizvod. I sa sigurnošću možemo reći Dragan Bjelogrlić jedino što voli kod Hrvata jeste bre novac. E da, dobre, stare kune voli više i od milijun prasića, dizanja tri prsta i svih pravoslavnih Slava...

VL
ĆA
ćaćaća
17:51 28.02.2014.

opet nam propaganda prodaje bretstvo i jedinstvo...i ko nas bre zavadi?

VL
LO
lopti28
18:22 28.02.2014.

Montevideo je kako kaže Biljana Srbljanović kič film sa srpskom ideologijom! Radnja se događa u vrijeme Diktature kada je Zagrebu oteto sjedište Jugoslavenskog nogometa,kada su Hrvati kao najbolji igrači u Kraljevini odbili igrati za reprezentaciju zbog ubojstva Radića,ali su odbilii i Bosanci i Vojvođani.I Jugoslavija nije bila treća nego četvrta na tom prvenstvu zbog lošije gol razlike.Klasična srpska propaganda i ideologoija i sada se još prikazuje u Hrvatskim kinima gde su kraljevi fudbaleri zvizde,zavodnici,pustolovi... Pa ima li kraja hrvatskim poniženjima.Hrvatski ljevičari su toliko opterećeni sa Srbima da ne mogu jedan dan provesti a da ne izbace barem pet članaka o Srbiji.Čak je i Goran Babić rekao da su naši mediji opsjednuti Srbijom.

VL
LO
lopti28
18:53 28.02.2014.

Evo Bjelogrlić javlja da će snimati Seriju i o Nemanjićima.Pa neka kaže kako je Sveti Sava kšten kao katolik,kako je SPC nelegalno dobila autokefalnost bez tomosa.Kako su Nemanjići počinili genocid u Crnoj Gori i porušili 150 katoličkih crkvi a crnogorski narod preveli na pravoslavlje.Kako je Sveti Sava rekao "mi Srbi smo deca Papina" a Srbi to promijenili u "mi Srbi smo deca Hristova.Neka kaže kako je SPC pod Nemanjićima ilegalno uzdignuta na status patrijaršije od jednog raspopa koji Dušana proglasio za Cara a onda ih je zbog toga prokleo i Carigradski patrijarh i bacio anatemu na njih.Također neka spomene genocid nad bogumilima u Raškoj koji su izvršili Nemanjići!

VL
DU
Deleted user
18:35 28.02.2014.

mislim da je VL proširio delatnost na ceo region.fuj.

VL
SE
selbivoje
16:08 28.02.2014.

opet srbiju u vijestima ! a tko je ovaj na slici ?

VL
Avatar Personal
Personal
17:30 28.02.2014.

Da ima obraz ne bi sada glumatao i cendrao i lagao. Ali nema.

VL
SO
spot_on
18:29 28.02.2014.

Ma vidi ti bre, sta je cakan! A bome i ima svoje misljenje!! Lepo, lepo! Nego, idi ti u tu pri.....nu otkud si ispuzao i nosi svoj regijon i ostala sranja sa sobom, Dragane!

VL
DU
Deleted user
18:12 28.02.2014.

Hercegovac, kažeš. Pa onda reci nešto o toj Hercegovini iz koje je rušen Dubrovnik, vrag tebe i tvog filma.

VL
SA
samazg
20:39 28.02.2014.

A da nam malo prestanete ispirati mozak tjerajući nas da se silom vraćamo u bratstvo i jedinstvo i ljubav prema našim "najdražim" susjedima koji su nas gotovo istrijebili, opustošili i porušili'? O zločinima da ne govorimo. Previše je onih kojee je sudbina osudila na pamćenje jer rane su duboke. Tako da ova medijska tortura VL i ostalih ima samo suprotan učinak.

VL
BA
baniček
15:13 28.02.2014.

svi smo mi tvrdoglavi, i to ćemo priznati. a što smo lopovi, prevaranti i mutikaše nema šanse da priznamo.

VL
SE
selbivoje
16:10 28.02.2014.

dajte pisite o zapadu o kulturi o mnogim glumcima, sta se svama dogadja, koju nostalgiju imate !

VL
MT
Magicni Tadeus
17:38 28.02.2014.

gandric 12.09.2012 u 19:06h dodaj prijatelja moj kolega slomio spic na olovci i sad nema olovke da napise racun za postavlje plocice. a Maja prosula jogurt u trgovini pa joj gazda odbio 10 kn od place...

VL
Avatar billybull
billybull
09:18 01.03.2014.

ma dajte nam jos nesto o srbima...nema veze kaj su nas napali, kaj su nas klali, kaj su nas htjeli istrijebiti...to je sve ok, dajte nam jos pisite o njima...

VL
Avatar neodgovorni
neodgovorni
18:37 28.02.2014.

pa neka dojde vamo u hrvatsku pa nek proba rec samo veliko H a mi cemo mu ostalo napravit povratna mu mislim netreba

VL
SE
selbivoje
16:12 28.02.2014.

opet netko iz srbija kaze da je rodjen u nekom gradu po europi, sad i ovaj bjelgluc kaze rodjen sam u hercegovini...srbija do tokija

VL
BE
Belgrade
15:14 28.02.2014.

Nema dokaza da si tako NIZAK Hercegovac!! Lepo ti je Mićko iz Indeksovog pozorišta jednom u Budvi rekao, kada si hteo da se potučeš sa nekim lokalnim siledžojom: "NABODI GA GLAVOM - U JAJA"!!! Dakle, ti si prosečan umetnik kojikoji je sjajan da se političarima podvuče pod kožu da bi mu finansirali filmove. Koliko si ti u životu politika promenio Hercegovcu Bjelogrliću?

VL
SE
selbivoje
16:15 28.02.2014.

i ja sam amerikanac, to jest washingtonac, ali sto cu ,sada u mrkovcima zivim i radim..a ti hercegovac sada u beogradu ne !? a razumem sada, tamo se prave velike propagande

VL
MT
Magicni Tadeus
17:45 28.02.2014.

born on 10 October 1963 in Opovo, SR Serbia, SFR Yugoslavia)

VL
ZE
.zeitgeist.
19:09 28.02.2014.

Da citiram Bjelogrlića, baš me zanima da li će prije Hrvati napraviti dobar film ili Srbi dobro vino.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.