Dragan Bjelogrlić: Hercegovac sam pa bih trebao biti tvrdoglav
Ponosan sam što sam sve napravio, a da nikada nisam primio plaću i bio u stalnom radnom odnosu
Komentari 49
opet nam propaganda prodaje bretstvo i jedinstvo...i ko nas bre zavadi?
Montevideo je kako kaže Biljana Srbljanović kič film sa srpskom ideologijom! Radnja se događa u vrijeme Diktature kada je Zagrebu oteto sjedište Jugoslavenskog nogometa,kada su Hrvati kao najbolji igrači u Kraljevini odbili igrati za reprezentaciju zbog ubojstva Radića,ali su odbilii i Bosanci i Vojvođani.I Jugoslavija nije bila treća nego četvrta na tom prvenstvu zbog lošije gol razlike.Klasična srpska propaganda i ideologoija i sada se još prikazuje u Hrvatskim kinima gde su kraljevi fudbaleri zvizde,zavodnici,pustolovi... Pa ima li kraja hrvatskim poniženjima.Hrvatski ljevičari su toliko opterećeni sa Srbima da ne mogu jedan dan provesti a da ne izbace barem pet članaka o Srbiji.Čak je i Goran Babić rekao da su naši mediji opsjednuti Srbijom.
Evo Bjelogrlić javlja da će snimati Seriju i o Nemanjićima.Pa neka kaže kako je Sveti Sava kšten kao katolik,kako je SPC nelegalno dobila autokefalnost bez tomosa.Kako su Nemanjići počinili genocid u Crnoj Gori i porušili 150 katoličkih crkvi a crnogorski narod preveli na pravoslavlje.Kako je Sveti Sava rekao "mi Srbi smo deca Papina" a Srbi to promijenili u "mi Srbi smo deca Hristova.Neka kaže kako je SPC pod Nemanjićima ilegalno uzdignuta na status patrijaršije od jednog raspopa koji Dušana proglasio za Cara a onda ih je zbog toga prokleo i Carigradski patrijarh i bacio anatemu na njih.Također neka spomene genocid nad bogumilima u Raškoj koji su izvršili Nemanjići!
mislim da je VL proširio delatnost na ceo region.fuj.
opet srbiju u vijestima ! a tko je ovaj na slici ?
Da ima obraz ne bi sada glumatao i cendrao i lagao. Ali nema.
Ma vidi ti bre, sta je cakan! A bome i ima svoje misljenje!! Lepo, lepo! Nego, idi ti u tu pri.....nu otkud si ispuzao i nosi svoj regijon i ostala sranja sa sobom, Dragane!
Hercegovac, kažeš. Pa onda reci nešto o toj Hercegovini iz koje je rušen Dubrovnik, vrag tebe i tvog filma.
A da nam malo prestanete ispirati mozak tjerajući nas da se silom vraćamo u bratstvo i jedinstvo i ljubav prema našim "najdražim" susjedima koji su nas gotovo istrijebili, opustošili i porušili'? O zločinima da ne govorimo. Previše je onih kojee je sudbina osudila na pamćenje jer rane su duboke. Tako da ova medijska tortura VL i ostalih ima samo suprotan učinak.
svi smo mi tvrdoglavi, i to ćemo priznati. a što smo lopovi, prevaranti i mutikaše nema šanse da priznamo.
dajte pisite o zapadu o kulturi o mnogim glumcima, sta se svama dogadja, koju nostalgiju imate !
gandric 12.09.2012 u 19:06h dodaj prijatelja moj kolega slomio spic na olovci i sad nema olovke da napise racun za postavlje plocice. a Maja prosula jogurt u trgovini pa joj gazda odbio 10 kn od place...
ma dajte nam jos nesto o srbima...nema veze kaj su nas napali, kaj su nas klali, kaj su nas htjeli istrijebiti...to je sve ok, dajte nam jos pisite o njima...
pa neka dojde vamo u hrvatsku pa nek proba rec samo veliko H a mi cemo mu ostalo napravit povratna mu mislim netreba
opet netko iz srbija kaze da je rodjen u nekom gradu po europi, sad i ovaj bjelgluc kaze rodjen sam u hercegovini...srbija do tokija
Nema dokaza da si tako NIZAK Hercegovac!! Lepo ti je Mićko iz Indeksovog pozorišta jednom u Budvi rekao, kada si hteo da se potučeš sa nekim lokalnim siledžojom: "NABODI GA GLAVOM - U JAJA"!!! Dakle, ti si prosečan umetnik kojikoji je sjajan da se političarima podvuče pod kožu da bi mu finansirali filmove. Koliko si ti u životu politika promenio Hercegovcu Bjelogrliću?
i ja sam amerikanac, to jest washingtonac, ali sto cu ,sada u mrkovcima zivim i radim..a ti hercegovac sada u beogradu ne !? a razumem sada, tamo se prave velike propagande
born on 10 October 1963 in Opovo, SR Serbia, SFR Yugoslavia)
Da citiram Bjelogrlića, baš me zanima da li će prije Hrvati napraviti dobar film ili Srbi dobro vino.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Prije mjesec dana za jedan medij u Srbiji Dragan Bjelogrlić očito preplavljen romantičnim nacionalizmom izjavio:" Hrvatska i kraljevi imaju veze isto koliko Švedska i burek" referirajući se na seriju "Hrvatski kraljevi" koju je pogledao u jednom dahu. Eto kao pravi romatični nacionalist Bjelogrlić je pokazao javnosti u Srbiji koliko voli svoj narod, a svatko tko je romantičar kao Bjelogrlić nacionalizam iskazuje obilježavanjem pravoslavnih slava, nabijanjem prasića na kolac i dizanja tri prsta u svakoj prigodi te naravno osvrtom na zapadne susjede. Danas ćemo o kraljevima, a sutra nešto drugo. Bitno je opalit po Hrvatima. To je kao recept za kolače. A taj kolač po toj recepturi vole jesti Srbi romantičari poput njega. I sad dolazi u Hrvatsku prodati svoj proizvod. I sa sigurnošću možemo reći Dragan Bjelogrlić jedino što voli kod Hrvata jeste bre novac. E da, dobre, stare kune voli više i od milijun prasića, dizanja tri prsta i svih pravoslavnih Slava...