Domaći glazbeni par razlazi se nakon 4 godine veze: 'Napravili smo puno dobrih stvari, ali i dosta pogrešaka'
- Malo ćemo predahnuti. Uvijek smo govorili da se bolje razumijemo kad je o poslu riječ pa ćemo točno tako i nastaviti. Zahvalni za zajedničke trenutke koji su nam pomogli da budemo bolji u mnogim segmentima - poručili su u zajedničkoj objavi Nela Đinđić i Marko Kutlić.
Komentari 5
čuj to nakon četiri divne godine?! da su bile divne nebi se razišli. koje priglupe izjave romantike
Nepoznatima napuniti medije, učiniti ih poznatima i pisati o njihovim razlazima, a ono u braku 40 godina i niš o takvima!
"Par se razlazi."
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
....koji su to ?????