Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 28
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
JOOST KLEIN
Povratak na članak

Diskvalificirani glazbenik otkrio nove detalje skandala: 'Eurovizija nije bila sigurno okruženje'

Klein je u intervjuu opisao atmosferu iza kulisa kao napetu i neugodnu. "Bilo je vrlo intenzivno," rekao je. Tvrdi da su se neke delegacije ponašale nasilnički, a posebno je istaknuo incident u kojem ga je jedan novinar snimao dok je bio u toaletu. "Nije bilo privatnosti," izjavio je Klein, dodajući da se "nije osjećao sigurno"

Komentari 2

Avatar RuAF
RuAF
18:03 16.03.2025.

Naš Markec se među ovakve savršeno uklapa.

VL
GO
Gof33
00:01 16.03.2025.

ma kome treba još ta eurovizija, pa vidimo tko pobjeđuje....

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.