Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
NOVOGODIŠNJE GAŽE
Povratak na članak

Dino Merlin rekorder s honorarom od 64 tisuće eura, evo koliko će drugi zaraditi

U stopu ga prate Toni Cetinski, Severina, Jole, Zdravko Čolić, Goran Bregović i Jelena Rozga. I ove godine Dubrovnik i Budva spremni su platiti najviše za zvijezde s A liste.

Komentari 35

UM
umnjak
16:56 22.12.2017.

Pjeva u zemlji agresoru. Euri Hrvata lijece dusevnu bol.

VL
DU
Deleted user
16:34 22.12.2017.

Hoce i Merlin sutra tuziti Hrvatsku za "zlocinacki poduhva"? E ludi i bezbozni hrvatski narode!

VL
MO
mobitel20
16:31 22.12.2017.

"Sjajno" ! Ovaj "Merlin" laznog imena je medju najvecim islamistima medju velikobosnjacima. Pogledajte youtube ! Taj danas cak vise nego prije misli da je BiH ustvari "Drzava Bosna" sa "Bosnjacima" kao "temeljnim narodom", i sa ponesto "bosanskih katolika i pravoslavaca".". Takvoga Frankovic iz HDZ dovodi u slavni i napaceni Grad !? I to u vrijeme trujumfalisticke naslade svih velikobosnjaka zbog pobjede Sotonine lazi i obmane u Haggu koja je zamaskirala sve poklje u reziji mudzahedina!?

VL
TO
tolitol
16:27 22.12.2017.

Novogodišnje gaže koje se plaćaju novcem poreznih obveznika? Da je Thomson bilo bi drvlje i kamenje (da se razumijemo, i to bi osuđivao). Ali kako nije, tada je spin da se radi o "zvijezdama s A liste". Svaka čast, "neovisni" mediji. Nema toga što niste u stanju izokrenuti.

VL
Avatar Moodleen
Moodleen
16:03 22.12.2017.

Spisak poduži, a Hrvata nigdje. Ako koji i pjeva, to radi zabadava. Jel trebalo tolko ljudi poginuti, osloboditi Hrvatsku i onda ju pokloniti tim istima protiv kojih smo ratovali? Pa im još i plaćati. E, jesmo norci nad norcima.

VL
DU
Deleted user
15:51 22.12.2017.

prevladava bosanska muzika..publika..i pivaci.hrvatska im sluzi da se malo ogriju..

VL
Avatar links
links
15:46 22.12.2017.

pa tko ovome plati toliko da pjeva?? ja bi mu platio da ne pjeva

VL
SX
sudbina x
16:51 22.12.2017.

Halo 64 tisuće eura, za što? Da mijauće par sati..? Ljudi pitajte svoje gradske čelnike kome i zašto daju toliki novac...? Ne znam jeli ispravno napisan taj iznos ili sam ga ja krivo pročitao ali ako je to točno onda nekomu treba j.................. mater...Pa to je prosječna godišnja plača jednog poštenog radnika...

VL
DU
Deleted user
17:00 22.12.2017.

Vidite koja je to nepravda prema Tompsonu,ne daju mu da pjeva nidje osim po nekim selendrama

VL
MA
Maxi73
17:55 22.12.2017.

Merlin Dervišhalidovic, veliki Musliman sa sandzaka koji ne voli krscane ali njihov novac, koji obe susjedske zemlje smatra agresorskim. Ali opet se nalaze budale na obe strane koje mu pune dzepove

VL
NO
Norway
17:25 22.12.2017.

A u kojoj će zemlji efendija platiti porez na 60 000 eura?

VL
ZA
zagora
17:13 22.12.2017.

PUNA KAPA REGIJE ,REGIONA i OVIH PROSTORA Kad se pise o Italiji ,Francusko I Spanjolskoj Francuzi ne pisu zemlje mediterana nego ih imenuju a ovi hoce oziviti jugoslaviju

VL
NO
Norway
17:25 22.12.2017.

A u kojoj će zemlji efendija platiti porez na 60 000 eura?

VL
Avatar Jalnuški
Jalnuški
17:32 22.12.2017.

Ako ćemo vjerovati jugokomunističkim (čitaj "hrvatskim") medijima, onda više Thompson zaradi za jedno nepjevanje, nego svi oni zajedno za pjevanje u udarnom terminu. Treba vjerovati "našim" medijima, dabome.

VL
DU
Deleted user
16:53 22.12.2017.

Koliki levat moraš biti da ovom talibanu merlinu daš tolike novce...

VL
SX
sudbina x
16:42 22.12.2017.

Pa tko može ovoj kreaturi dati tolike novce...? Ja mu niti deset ovaca ne bi povjerio na čuvanje...Ljudi pitajte svoje gradonačelnike otkud i s kojim pravom ovakvim luzerima daju vaše novce...?

VL
CR
crodux
17:34 22.12.2017.

nekad prije rata su mi bili kolko tolko dragi, Merlin, Brega, Loša..... a danas mi se fakat gade..

VL
Avatar babas
babas
15:03 26.12.2017.

Što ste se uhvatili politike? Dino Merlin je svakako odličan pjevač i napraviti će dar mar u Dubrovniku. Ne plaćaju ga da drži političke govore,već da pjeva!

VL
MA
Maxi73
17:55 22.12.2017.

Merlin Dervišhalidovic, veliki Musliman sa sandzaka koji ne voli krscane ali njihov novac, koji obe susjedske zemlje smatra agresorskim. Ali opet se nalaze budale na obe strane koje mu pune dzepove

VL
MO
mobitel20
16:32 22.12.2017.

Pa ima !

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.