Dino Merlin rekorder s honorarom od 64 tisuće eura, evo koliko će drugi zaraditi
U stopu ga prate Toni Cetinski, Severina, Jole, Zdravko Čolić, Goran Bregović i Jelena Rozga. I ove godine Dubrovnik i Budva spremni su platiti najviše za zvijezde s A liste.
Komentari 35
Hoce i Merlin sutra tuziti Hrvatsku za "zlocinacki poduhva"? E ludi i bezbozni hrvatski narode!
"Sjajno" ! Ovaj "Merlin" laznog imena je medju najvecim islamistima medju velikobosnjacima. Pogledajte youtube ! Taj danas cak vise nego prije misli da je BiH ustvari "Drzava Bosna" sa "Bosnjacima" kao "temeljnim narodom", i sa ponesto "bosanskih katolika i pravoslavaca".". Takvoga Frankovic iz HDZ dovodi u slavni i napaceni Grad !? I to u vrijeme trujumfalisticke naslade svih velikobosnjaka zbog pobjede Sotonine lazi i obmane u Haggu koja je zamaskirala sve poklje u reziji mudzahedina!?
Novogodišnje gaže koje se plaćaju novcem poreznih obveznika? Da je Thomson bilo bi drvlje i kamenje (da se razumijemo, i to bi osuđivao). Ali kako nije, tada je spin da se radi o "zvijezdama s A liste". Svaka čast, "neovisni" mediji. Nema toga što niste u stanju izokrenuti.
Spisak poduži, a Hrvata nigdje. Ako koji i pjeva, to radi zabadava. Jel trebalo tolko ljudi poginuti, osloboditi Hrvatsku i onda ju pokloniti tim istima protiv kojih smo ratovali? Pa im još i plaćati. E, jesmo norci nad norcima.
prevladava bosanska muzika..publika..i pivaci.hrvatska im sluzi da se malo ogriju..
pa tko ovome plati toliko da pjeva?? ja bi mu platio da ne pjeva
Halo 64 tisuće eura, za što? Da mijauće par sati..? Ljudi pitajte svoje gradske čelnike kome i zašto daju toliki novac...? Ne znam jeli ispravno napisan taj iznos ili sam ga ja krivo pročitao ali ako je to točno onda nekomu treba j.................. mater...Pa to je prosječna godišnja plača jednog poštenog radnika...
Vidite koja je to nepravda prema Tompsonu,ne daju mu da pjeva nidje osim po nekim selendrama
Merlin Dervišhalidovic, veliki Musliman sa sandzaka koji ne voli krscane ali njihov novac, koji obe susjedske zemlje smatra agresorskim. Ali opet se nalaze budale na obe strane koje mu pune dzepove
A u kojoj će zemlji efendija platiti porez na 60 000 eura?
PUNA KAPA REGIJE ,REGIONA i OVIH PROSTORA Kad se pise o Italiji ,Francusko I Spanjolskoj Francuzi ne pisu zemlje mediterana nego ih imenuju a ovi hoce oziviti jugoslaviju
A u kojoj će zemlji efendija platiti porez na 60 000 eura?
Ako ćemo vjerovati jugokomunističkim (čitaj "hrvatskim") medijima, onda više Thompson zaradi za jedno nepjevanje, nego svi oni zajedno za pjevanje u udarnom terminu. Treba vjerovati "našim" medijima, dabome.
Koliki levat moraš biti da ovom talibanu merlinu daš tolike novce...
Pa tko može ovoj kreaturi dati tolike novce...? Ja mu niti deset ovaca ne bi povjerio na čuvanje...Ljudi pitajte svoje gradonačelnike otkud i s kojim pravom ovakvim luzerima daju vaše novce...?
nekad prije rata su mi bili kolko tolko dragi, Merlin, Brega, Loša..... a danas mi se fakat gade..
Što ste se uhvatili politike? Dino Merlin je svakako odličan pjevač i napraviti će dar mar u Dubrovniku. Ne plaćaju ga da drži političke govore,već da pjeva!
Merlin Dervišhalidovic, veliki Musliman sa sandzaka koji ne voli krscane ali njihov novac, koji obe susjedske zemlje smatra agresorskim. Ali opet se nalaze budale na obe strane koje mu pune dzepove
Pa ima !
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pjeva u zemlji agresoru. Euri Hrvata lijece dusevnu bol.