Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 158
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
KULINARSKI SHOW
Povratak na članak

Brojni komentari nakon završetka 'Večere za 5 na selu': 'Kada pogledaju reprizu, osjećaju li i trunku srama?'

- Pojedini kandidati su toliko zlobni da ima nema premca... - istaknuto je u komentarima.

Komentari 6

MA
MaksovMesar
13:03 02.10.2021.

Intelektualna krema okolice Siska...😂😂😂😂

VL
WI
wisnja7
13:33 03.10.2021.

Hrana mora lijepo izgledati, biti ukusna i uredan stol i još nešto kakva su to mjerila ja nešto ne volim ali to znaci da može biti fino i ocjenjivanje”ostavljam pristir ta druge” gluposti, ako ti je fino daj dobru ocjenu ako nije daj lošu

VL
WI
wisnja7
13:11 03.10.2021.

Ha sto reci, neki u ovim emisijama misle da idu u Sheraton a ne ljudima u domove. Moraju shvatit da je to večera za 5 nebitno na selu ili u gradu. Dobro možda i mira biti takvih zajedljivih komentara jer bi u protivnom bilo dosadno. Meni ovaj tjedan ni jedna kuhinja bas nije bila nešto ali treba poštivati domaćina. Tu je bio dogovor trojca protiv Janje i Rade i obrnuto.

VL
BU
burza
14:07 02.10.2021.

Hm nisu bas ni mladi primjer

VL
MI
mislimdakleznam
13:12 02.10.2021.

Nisu bajni, ali nećemo pretjerivati. Kakvih je samo bilo Večera za 5 /a nisu bile na selu/ 😄 neke još pamtimo 😣😣😣

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.