Bivšoj TV voditeljici u Istri susjedi pozvali policiju zbog navijanja, ona im odbrusila: 'Bezobrazluk i primitiva'
Prema njezinim navodima, situacija je otišla korak dalje te je zbog buke pozvana i policija.
Komentari 6
Pa u Istri ne navijaju za Hrvatsku. Da je pustila jugoslavenske pjesme došli bi i oni pjevati
Nije toliko važno navijati za vatrene , koliko je bitno navijati za gance i Bosance kako bi naš plasman bio što bolji !?
Drugi puta neka navija u Hrvatskoj ,a ne tamo negdje !
Ne suspendiraju se zakoni o javnom redu i miru zato što je SP. Ja sam noćas gledao utakmicu bez da sam uznemiravao susjede. Neki misle da nisu "pravi navijači" ako ne uznemiravaju pola ulice.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
To su bili susjedi spasoje i dušanka