Ana Rucner objavila video s bivšim suprugom pa novom dečku poručila: 'Čekamo te'
Ana Rucner i Vlado Kalember i dalje zajedno odgajaju sina Dariana, a osim na privatnom planuodlično funkcioniraju i na onom poslovnom.
Komentari 2
Hahaha, bolesnici
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Definicija braka je za njih izgleda veza , a veza ko-koga dohvati. Uglavnom neka uživaju, pošten svijet je i onako prokazan kao zaostao a našarani ,potrgani i nemoralni su 'in" pa nek ide sve u p.m.