IZGRAĐEN 70-IH
Kupuje stan na zadnjem katu zgrade u Zagrebu i pita je li to pametna odluka: Stanari otkrivaju prednosti i mane
Javio se i korisnik čija baka živi na 17. katu. "Ljeti je mrvicu toplije, ali čak nema klimu. Balkon joj je gotovo cijeli dan u hladu tako da se fino može uživati na njemu, a imaš pogled na cijeli grad koji vrijedi milijun dolara. Sve u svemu, ona je prezadovoljna, a živi tamo već 50+ godina i nije bilo problema s krovom", rekao je.