Predstava “Maršal” u selu Ogorju Donjem
Mucalo je skinuo s repertoara premijeru opere “Maršal” i prebacio je za iduću godinu
Komentari 9
Pritom su splitski cenzori zaboravili da je riječ o parodiji Titova kulta i svojim ponašanjem ispisali nastavak kultne komedije “Predstava Hamleta u selu Mrduša Donja”. ------------- Bravo Kerume mi smo parodija sami sebi , koga mi možemo više ismijavat?
Quidquid id est, timeo Danaos et dona ferentes! Bravo Kerume, dosta je zvijezde petokrake i u parodijama! I tih \"urbanih jugoslavena\"!
Uostalom, neka Brešan, izvodi i svoje Svjedoke na Terazijama!
\"Predstava Keruma u selu Mucalo Splitu\"
Postoji samo jedna zemlja na svijetu ,a i šire,gdje otužni likovi poput Jandrkovića,mogu biti ministri.Pogađate,Hrvatska se zove.
Jedan profesor mi kaze prema nekim procjenama marsalova boljsevicka revolucija je Hrvate u hrvatskoj i Bi H KOSTALA VISE OD 600 000 Zivota i 3 500 000 godina zatvora plus domovinski rat jos 15 000 zivota
Demokracija je daleko osjetljivija i opreznija od >Komunizma znaju ako nisu jako budni to se osveti . Vidjeli su na sistemu \"komunizma\" ako jako ne paziš ne kontroliraš brzo izgubiš vlast i sve ...
hrvatska ima premalo pjescanih plaza, samo naprijed!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Rojs i dalje ratuje. Sve u ime Hrvatske sada , kao i prije, bespravno gradi, ruši opet i nanovo. Jasno da nije od plaće/penzije , nego ima se, jamilo se. Usrana država.