Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 125
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
kolumna
Povratak na članak

Pašalićeve tvrtke dužne od 2005. godine

Među većim dužnicima su tvrtke Adria Drvo, Zagreb Drvo i Simpa, sve u vlasništvu Zdravka i Marka Pašalića, brata i nećaka Ivića Pašalića. Ne plaćaju od 2005.

Komentari 2

SP
Spezispezi
08:58 30.10.2009.

Ovakvo novinarstvo već spada u krivično djelo i po službenoj dužnosti novinara treba goniti. Nisam ljubitelj čovjeka sa slike, ali ako je njegov brat i nećak dužan, zašto se slikom okrivljuje drugi čovjek. Nismo li mi svi individue ili će sutra možda zbog kriminala moga rođaka neko mene strpati u zatvor ?!

VL
SO
Somelier
13:01 30.10.2009.

Spezi Super komentar. Interesira me dali ovaj Edi Jurković ima brata ili sestru i dali brine za njihove postupke ili dugove.Poserem se na ovakovo novinarstvo. Hajdemo u EU što prije samo da se riješimo ovakovih \"novinara\". Tamo se za takovee stvari odgovara odmah a novinar je do kraja postupka dok se ne utvrde činjenice ili istina suspendiran.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.